Investor Readiness Antwerpen Waasland: klaar om investeerders te overtuigen?
Ben jij klaar om investeerders te overtuigen? Ontwikkel een waterdicht financieringsplan en leer te overtuigen met een krachtige pitch: allemaal met Investor Readiness!
Praktisch
Four & Five Law Jan van Gentstraat 1/101 2018 Antwerpen
Hoe maak je je bedrijf klaar voor investeerders?
Je onderneming is klaar voor de volgende groeispurt, en die ambitie vraagt kapitaal. Kapitaal dat je moet verzilveren bij externe investeerders. Maar de zoektocht naar geïnteresseerde geldschieters loopt niet altijd van een leien dakje. Hoe stel je een realistisch financieringsplan op? Wanneer is je bedrijf klààr voor investeerders? En hoe geef je een onnavolgbare pitch? Allemaal vragen waar je vooraf rekening mee moet houden.
Met Investor Readiness werk je aan een echte groei- en financieringsstrategie. Je daagt jezelf uit om een financieel plan op te maken, het investeringslandschap te onderzoeken, en de juiste waarderingen en juridische beslissingen te maken. Daarnaast leer je ook hoe je de perfecte pitch geeft. Klaar voor de leeuwenkuil? Wel dankzij dit traject.
Voor wie?
Gevestigde en start-up-ondernemers die actief op zoek zijn naar externe financiering voor de groei van hun bedrijf.
Programma
Starttweedaagse 5 & 6 mei
(telkens van 9.00 uur tot 18.00 uur - zonder overnachting)
Tijdens de starttweedaagse maak je kennis met je groep van gelijkgestemde, ambitieuze ondernemers. Je krijgt er ook een crashcourse van praktische sessies om het traject meteen goed te starten.
Locatie: Four & Five - Jan Van Gentstraat 1/101, 2000 Antwerpen
Programma 5 mei
- Sessie 1 | 9.00 uur - 12.30 uur: financieringsstrategieën en de juridische impact van je keuzes
- Sessie 2 | 14.00 uur - 16.00 uur: getuigenissen van andere bedrijven
- Sessie 3 | 16.30 uur- 18.30 uur: panelgesprek rond alternatieve financiering
- Aansluitend diner
Programma 6 mei
- Sessie 4 | 9.00 uur - 12.00 uur: stel een overtuigende investeringscase op + 2 minute elevator pitch
- Sessie 5 | 13.30 uur - 17.00 uur: waardering van je onderneming
In de volgende sessies komen experten aan bod die actief zijn in het financieringslandschap, of er een diepgaande kennis over hebben. Je maakt ook kennis met heel wat best practices.
Sessie 6 20 mei | Non-disclosure agreements, termsheets & due diligence |
Sessie 7 27 mei | Funding unlocked: het VC-perspectief en de start-up-ervaring |
Sessie 8 3 juni | Hoe ga je om met investeerders? |
Sessie 9 4 juni | Praktische tips voor pitching |
Sessie 10 18 juni | Je brengt je pitch voor het expertenpanel en krijgt rechtstreekse feedback. We sluiten af met een netwerkmoment. |
Investor Readiness bereidt je voor op een succesvolle investeringsronde. Er is geen matchmaking met mogelijke investeerders aan gekoppeld.
Praktisch
Four & Five Law Jan van Gentstraat 1/101 2018 Antwerpen